piątek, 2 marca 2012

2. to wy nimi jesteście...

*oczami Ash'a*
Byłem zszokowany, gdy dojechaliśmy na miejsce. Taki wielki dom i to tylko dla naszej trójki?! OMG - to przyszło mi pierwsze na myśl. Muszę tak jak najszybciej wejść. Już miałem to zrobić, ale mama pozwoliła iść się nam przejść po... LONDYNIE?! O rany. Nigdy się tego nie spodziewałem. Na razie ciekawi mnie kto mieszka w VILLI obok - jak to nazwała Sarah. Ale najpierw pójdziemy na spacer po mieście. Mam ochotę na lody. O tak... 
- Sarah, idziemy? Muszę wypróbować tutejsze lody. - zaśmiałem się.
- Pewnie. Ja to chcę sobie kupić żelki. - dodała zamyślona. Tylko o czym... Pewnie o jedzeniu, ona o niczym innym nie potrafiła myśleć. Jeszcze z tym wyrazem oczu.
- Tylko pamiętajcie, że na kolację pizza. 
- Mamo! Tego się nie da zapomnieć! - rzuciła uradowała siostra. - Tylko ma być z podwójnym serem. 
- Dobrze, dobrze. Idzie już, bo za niedługo będzie ciemno. Godzinka i jesteście w domu. - powiedziała mama i udała się w stronę drzwi. A my poszliśmy w kierunku centrum.
- Ej, dzwoniłeś do Olivii? - zapytała, wyciągając telefon.
- Nie, a ty do Elli? 
- Też nie. Bierz swój telefon w łapki i dzwonimy! - powiedziała, wyciągając mi telefon z kieszeni.
- Ja pogadam chwile z El, ty z Oli i się wymienimy. 
Jak zawsze ustalała zasady dzwonienia. Nigdy jej przeciwny nie byłem. Przynajmniej mi kasy nie brakło. 

*oczami Rikki*
Szok, szok, szok! Londyn?! Stolica UK?! Oj, ojczulek się postarał. Muszę jak najszybciej kupić i wypróbować żelki. Ooo tak, mój raj na ziemi. Jeszcze jak mama powiedziała, że pizza na kolację... Awww. 
Gdy poszliśmy się przejść, zadzwoniłam do Elli, a Ashton do Olivii. Włączyliśmy rozmowę na głośnomówiący i gadaliśmy w czwórkę. Kto ma takie pomysły? Oczywiście, że JA, haha. Obgadaliśmy wszystko i jak zawsze na koniec spotkania zaśpiewaliśmy: "I wanna stay up all night
And jump around until we see the sun" . Po czym się rozłączyliśmy. Ash wszedł do pierwszego lepszego sklepu z lodami. Kupił.. 3 gałki! Ja nie byłam gorsza, nabyłam 2 duże paczki żelków. Trzeba zrobić zapasy na noc. 
- Wracamy już? - spytał Ash.
- No, pizza czeka. - powiedziałam uradowana, pstrykając kilka zdjęć. Między innymi jemu.. z pełną buzią.
- Ty to tylko o jedzeniu. 
- A ty? Po kimś to muszę mieć. - walnęłam go w głowę.
- Teraz to już przegięłaś. Lepiej uciekaj.
Haha, te słowa mnie rozśmieszyły. Ja lubiłam wkurzać mojego brata, on lubił mnie gonić, a potem jakie były tego efekty? Można było pęknąć ze śmiechu. Szczególnie, że ja robiłam wtedy zdjęcia, a Kris filmował. W taki sposób szybko znaleźliśmy się obok domu. Ja weszłam do środka, a Ashton został na zewnątrz. Jak zwykle musiał coś zgubić. Długo nie wracał, ale chyba wyczuł, że chce zjeść jego pizzę, bo w szybkim tempie wszedł do domu.

*oczami Ash'a* 
Moja siostra jest niemożliwa, ale za to ją w końcu kocham. Dość szybko znaleźliśmy się w domu. Jak zawsze musiałem coś po drodze zgubićWróciłem się. Zgubę znalazłem... Gdzie? Przed domem naszych sąsiadów. Leżała pod bramą. Musiałem ją stracić przez tego czopa. Szedłem w stronę zguby, gdy nagle z bramy wyszła jakaś postać. Jedyne co z daleka mogłem wywnioskować, to to że był to chłopak. Podniósł moją rzecz i podszedł do mnie.
- Twoje, prawda? - zapytał chłopak. Był mniej więcej mojego wzrostu. 
- Tak, dzięki. Emm.. mieszkasz tu? - spytałem pokazując ręką na tą VILLĘ.
- Zgadza się, razem z moimi przyjaciółmi tu mieszkamy. A tak właściwie jestem Zayn. Zayn Malik. - podał mi rękę.
- Ja Ashton, Ashton Mallow. Ale mów mi po prostu Ash. 
- Miło cię poznać. Może wejdziesz do środka? 
- Niestety nie mogę. Muszę wracać do domu na kolację. Mamy pizzę, a moja siostra jak dopadnie jedzenia to nie umie się odkleić. 
Naraz wybuchnęliśmy śmiechem.
- No to masz fajną siostrę, haha. Chyba, że wpadniesz do nas koło 1? Planujemy z kumplami grę w kosza za domem, a nie mamy zawodnika.
- Pewnie. Na pewno przyjdę. - odpowiedziałem podekscytowany.
- To super. Tylko jest jeden mały problem. Będziesz musiał przejść przez płot. Brama na noc się automatycznie zamyka i do rana nie idzie jej otworzyć. - dodał Zayn.
- He, nie ma problemu. Zrobię najwyżej wielkie wejście. - zaśmiałem się.
- Ninja. - dodał chłopak i zamachał rękami na wszystkie strony, mało co mnie mnie walną - Dobra, a teraz leć, bo siostra zje ci kolację. Do zobaczenia.
- Na razie. - posłałem mu jeszcze uśmiech.
Udałem się w stronę domu. Jedno pytanie nasuwało mi się na myśl: "Skąd ja znam ten głos?" . Nie umiałem jednak sobie na nie odpowiedzieć. Wtargnąłem do domu i jak najszybciej zabrałem swoją pizzę. Widziałem przez okno, że ten gremlin chce ją zjeść. 
- Spadaj to moje ciołku! - krzyknąłem.
- Trza było dłużej siedzieć na polu. - odburknęła.
- Tak się akurat składa, że poznałem jednego z naszych pięciu sąsiadów z tej VILLI. - otworzyłem pudełko i usiadłem na kanapie, rozglądając się przy tym po całym domu. 

*oczami Zayn'a* 
 Stałem na podwórku kiedy koło naszej bramy przebiegła jakaś dziewczyna. Wyglądało jakby przed kimś uciekała. Nie myliłem się. Biegł za nią chłopak, krzyczący w śmiechu, że pożałuje jak ją dopadnie.
- To pewnie rodzeństwo i nasi nowi sąsiedzi. - powiedziałem do siebie.
Zaraz... temu chłopakowi coś wypadło z torby. 
- Pójdę to wziąć i mu oddać.
Udałem się w stronę zagubionej rzeczy. Podniosłem ją, gdy on podszedł do mnie. Zaczęliśmy rozmawiać. Ulżyło mi, że nie poznał kim jestem. Od razu zaczęłyby się pytania , zdjęcia, autografy... Są wakacje i chcę od tego odpocząć. Zaprosiłem go na wieczór gier #2, czyli nocny mecz koszykówki w ogrodzie. Niestety brama w nocy jet zamknięta więc będzie musiał wejść przez ogrodzenie. Wspomniał coś o siostrze, że nie umie odkleić się od jedzenia. Jakbym widział Niall'a. Ten to ma dopiero żołądek. Będzie dzisiaj, to znaczy jutro, zabawa. O 1 w nocy grać w kosza, tylko my tak potrafimy.

*oczami Rikki*
Jednego z pięciu sąsiadów? OMG! Może być ciekawie. 
- Jak się nazywał ten koleś, którego poznałeś? - zaczęłam wypytywać. 
- Zayn Malik. Skądś kojarzę jego głos, ale nie mam zielonego pojęcia skąd. - powiedział z pełną buzią.
- Koja... 
- Daj mi se pojeść! Jutro pogadamy, okey? Teraz jestem zajęty moim cudeńkiem. - przerwał mi, wpatrując się z pizzę.
- Okey. Ale w nocy się strzeż, mam już plan jak się zemścić za to.
- Dobra, dobra. Włącz telewizor, może coś ciekawego będzie. - podał mi pilota. 
Nic nie było. To COŚ zjadło i poszliśmy zwiedzić dom. Był nieziemski: ogromny parter, ogród z trampoliną, piętro z balkonami, pokoje z łazienkami. Dom marzenie! Ja zajęłam pokój z widokiem na ogród naszych sąsiadów. A Kris... nie wiem, gdzieś poszedł. Chyba do mamy, wspominał coś, że ma jakąś sprawę. Nie ważne.. Pierwszą rzecz jaką zrobiłam, to rzuciłam się na łóżko. Było miękkie i wygodne. Co mi bardzo przypasowało. Wstałam, podeszłam do okna i rozejrzałam się. 
- Ci sąsiedzi to mają fajny ogródek. - powiedziałam do siebie. 
Spojrzałam na zegarek - 22:29. Poszłam do łazienki. Nie mogłam się zdecydować, czy wziąć prysznic w pokoju, czy iść na koniec korytarza do wanny. Wybrałam prysznic, był przynajmniej bliżej. Po 'kąpieli' wróciłam do pokoju, włączyłam muzykę i zaczęłam śpiewać. Najpierw Olly Murs - Heart Skips a Beat , a potem  One Direction - What makes you beautiful. Kocham tą piosenkę. Potańczyłam trochę, powygłupiałam i położyłam się spać. Zasnęłam w mgnieniu oka. 


#2.07.

*oczami Ash'a*
 Mama się zgodziła na nocny mecz kosza. Zanim poszedłem, zajrzałem do pokoju Rikki, czy już śpi. Na szczęście spała. Po cichu wyszedłem z domu.
- O fu*k. Jaki ten płot wysoki. - obleciałem go wzrokiem.
Zacząłem się wspinać. Słychać było głos Zayn'a jak coś śpiewa. Byłem już na samym szczycie i zamierzałem schodzić, gdy ktoś mnie zawołał.
- Ash, wreszcie jesteś!
Wrzasnął mulat, a ja.. spadłem! Nie wiedziałem, że ten chłopak ma tak donośny głos.
- Cześć wszystkim. - rzuciłem, leżąc na ziemi. - Umm. Co tam słychać?
- Czemu nie wszedłeś bramką z tyłu? - zapytał chłopak z lokami.
- To tu jest bramka? - zapytałem zdziwiony.
- Tak, jest. Zayn ci nie powiedział?
- Niee. - posłałem mordercze spojrzenie mulatowi.
- Zayn, ty tępy idioto! - krzyknął blondyn, po czym walnął go w głowę.
- Ale ja sam nie wiedziałem! - wrzasnął.
- Mieszkasz tu już tyle, a nie wiesz nawet, że mamy bramkę. Wiesz tylko, gdzie są lusterka. - powiedział poddenerwowany... chłopak o krótkich brązowych włosach i takich samych oczach.
- Nie prawda! - dodał Zayn.
- Dobra, skończcie to! Mamy gościa, a wy się będziecie kłócić. I tak wszyscy wiedzą, że jesteś idiotą. - odparł loczek do Zayn'a. - Może byśmy się tak przedstawili?
- Świetny pomysł. Jestem Niall. - odparł blondyn, jedząc coś.
- Ja Harry. - dodał loczek.
- Jestem Liam, miło cię poznać. - dodał chłopak o brązowych oczach i włosach.
- Ja to Louis. - podał mi rękę. On się najbardziej ze mnie śmiał jak spadłem z ogrodzenia.
- Jestem Ash, ale to chyba już wiecie. - zaśmiałem się. - To jak gramy? 
- Pewnie! - wyrwał się Niall. - Muszę schudnąć, za dużo dziś zjadłem.
- Haha, oj Nialler. - przytulił go Harry. 
- No więc. Ja, Harry i Louis to jedna drużyna. Ty, Niall i Liam to druga. - podzielił nas Zayn.
- Okey! Drużyna zbiórka! -  wydarł się Louis.

*oczami Louis'a* 
Zebrałem moją drużynę, próbując ją pod motywować, ale... nikt mnie nie wziął na poważnie. Pewnie dlatego, że śmiałem się jak opętany. Zaczął się mecz. Pierwszy punkt dla nich. 
***
Koło 3 skończyliśmy. O dziwo był remis 79:79. 
- Może coś zaśpiewamy? - zaproponował Niall, biorąc gitarę.
- Jestem za. - odrzekłem.
- Śpiewamy WMYB czy GBY? - zapytał Harry.
- Eee.. WMYB cokolwiek to jest. - Ash uśmiechnął się.
On nas nie znał?! To narzuciło mi się na myśl. Ale extra!
- No to zaczynamy. - rzuciłem.
Najpierw śpiewał Liam, potem Harry. Refren zaśpiewaliśmy wszyscy. Zayn zaczął swoją zwrotkę, a Harry oddał Ash'owi swoją kwestię już do końca piosenki.
- Znam tą piosenkę, ale nie rozpoznałem ją po skrócie tytułu. I już wiem skąd kojarzyłem głos Zayn'a! - wyrwał się Ash. - Wy jesteście tym zespołem One Di... coś tam.
Wszyscy popatrzyliśmy po sobie. Byliśmy zdemaskowani.
- Tylko nie krzycz, proszę. - powiedziałem.
- Nie martw się, ja krzyczę tylko na siostrę. 
Wybuchnęliśmy śmiechem.
- Czyli nie jesteś naszym fanem? - zapytał Liam.
- Nigdy was nie widziałem, nawet na zdjęciach, nie znałem waszych imion ani nazwisk. Kręci mnie tylko wasza muzyka, tak samo jak moją siostrę. - powiedział nasz nowy sąsiad.
Do godziny 5:15 tak gadaliśmy i śpiewaliśmy. W końcu trzeba było iść spać. Ashton wrócił do siebie, a my udaliśmy się do salony. Nikt nie był w stanie dojść na górę do pokoi więc spaliśmy tutaj.  

  _____________________________________________________________________

NISPODZIANKA!!! ;D nowy rozdział, który jest długi xD
ale mam nadzieję, że się wam spodoba.
w końcu są chłopcy ;D 
następny dodam w przyszłym tygodniu. w ten weekend muszę lekcje przepisać ;oo
dziękuję za wszystkie komentarze ;* jesteście kochani ! <3

Ps. One Direction bez Zayn'a to nie One Direction jak to powiedział Liam. Tylko Liam, Niall, Harry i Louis. To się nazywa prawdziwa przyjaźń ! ;** <33 

Liczę, że pozostawicie po sobie ślad ;p
podnoszę poprzeczkę do min. 6 komentarzy ;d . pod ostatnim postem było +5 więc to nie powinno wam sprawić większego problemu ! 
Love u all ;*

Louis *.*

9 komentarzy:

 1. Świetny! Uwielbiam twoje opko :) Czekam na nn! xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne ! <3 Chciałbym zobaczyć upadek z tego płotu. :D Xd
  Czekam na nn. xx

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnieee :) Czkam na nn :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne :) Jeśli chcesz możesz mnie informować o nn na : http://throw-the-key.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. hehe;p Też bym chciała zobaczyć to jak on spada z tego płotu.. czekam na nn;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Haha a ja widziałam xd moja wyobraźnia powala -.-' Super rozdział zapraszam też do mnie .;) http://somethingnew-agalove1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne :) przeczytałam wszystko i jest super nie mogę się doczekać nn, informujesz na tt? Jak tak to prosze informuj też mnie @KateGadek xx

  OdpowiedzUsuń